5 zasad randkowania przez internet

5 zasad randkowania przez internet

W życiu tak bywa, że niekiedy ludzie ranią swoje uczucia. Niektórym ciężko się po tym pozbierać. Z czasem pomimo tego rozpoczynamy poszukiwać nowego partnera, wymagamy więzi, związku z kimś bliskim. Niestety nie zawsze się to udaje. W szeregu przypadków też trafiamy z deszczu pod rynnę. I wprawdzie mówi się, że to kobiety są na ogół pokrzywdzone to trzeba mieć na uwadze, że dotyka to też mężczyzn.

Jeśli nic w tej chwili nie możemy uczynić, o ile czujemy się marnie i boimy się nowej przegranej zaczynamy zaglądać do sieci. Być może jakiś portal randkowy, jaki udostępnia randki internetowe będzie tym miejscem gdzie zdołamy się odszukać… Pamiętajmy w takich momentach o pewnych regułach.
1. Jeśli mężczyzna śle Ci wiadomość, lecz nie ma żadnego zdjęcia profilowego, napisz mu: „Fotka byłaby mile zauważana. Dziękuję.” I tyle, nic więcej. Nie wdawaj się w dłuższe konwersacje z taką osobą. Nie ważne, jak ciekawa byłaby rozmowa i jak długa wiadomość. jeżeli nie wysyła Ci zdjęcia, musi być jakaś przyczyna. A gdy wyśle Ci osobistą fotkę i spodoba Ci się ona, nie odpowiadaj w stylu: „Śliczne zdjęcie”, „Ładny uśmiech”, napisz jedynie: „Dzięki za fotkę” i później odpowiadaj na jego pytania.
2. Nie mów mu, iż przestudiowałaś jego profil, nawet jeśli rozpatrywałaś każdy detal. Kiedy będziesz odpowiadała na jego pierwszą wiadomość (po tym, jak zerknęłaś na profil), napisz mu: „Ładnie piszesz” i tyle. Nie pisz czegoś takiego, jak: „Oglądałam Twój profil, mój brat też jest księgowym i on także grał w kosza. Ja uwielbiam narty oraz tenis też… Mamy wiele wspólnego.” Pamiętaj, w regule jesteś tak zajęta, iż nie jesteś w stanie zapamiętać wszystkiego.
3. Nie wykorzystuj wiedzy z jego profilu do rozmowy. Na przykład, dojrzałaś, że mężczyzna ostatnimi czasy się rozszedł i piszesz: „Współczuję, dlaczego tak się stało?” bądź zauważyłaś, że ma dwoje dzieci i pytasz o wiek. Nie jest to Twoją rzeczą. Zachowaj te zagadnienia na spotkanie. Także, nie zadawaj szeregu pytań o posadę, jest to wątpliwy tryb dowiadywania się ile on zarabia i czy będzie mógł umożliwić Ci kosztowne życie.
4. W żadnym wypadku nie pisz do mężczyzny drugi raz, jeśli on zlekceważył Twoją pierwszą wiadomość. Nawet jeśli sądzisz, że może być Twoim mężem na czas przyszły lub duszą pokrewną. Nigdy!
5. Nie bądź w złym humorze. Jak masz przykry dzień, kłopoty w pracy, problem z pieniędzmi, złe samopoczucie itd., nie wylewaj tych rzeczy na inną osobę.
I tyle na rozpoczęcie, bo przecież wiesz czego chcesz.

Dodaj komentarz