Co robić w Warszawie nocą? Nasze najlepsze propozycje!

Co robić w Warszawie nocą? Nasze najlepsze propozycje!

Mieszkasz w Warszawie albo przyjechałeś do stolicy, aby nieco lepiej poznać to miasto? Zwiedziłeś już obowiązkowe punkty, a teraz się zastanawiasz, co możesz robić nocą? Okazuje się, że to najludniejsze miejsce w kraju nigdy nie śpi i oferuje całkiem sporo atrakcji w późnych godzinach. Przekonaj się, co warto robić w Warszawie nocą!

Udaj się do warszawskiego klubu nocnego

Nietypowy pomysł na spędzenie czasu samemu lub paczką znajomych? Jednym z takich może być odwiedzenie renomowanego klubu nocnego w Warszawie, w którym czekają liczne atrakcje takie jak m.in. doświadczone tancerki, oryginalne drinki czy striptizy. Zatrudnione tam kobiety wiedzą, jak sprawić, aby taniec erotyczny stał się sztuką, swego rodzaju wyjątkowym przedstawieniem. 

New Orleans w Warszawie to miejsce, które natychmiastowo Cię zachwyci. Jest to właściwie jedyny tego typu lokal w stolicy działający nieprzerwanie od 2005 roku. Odwiedzany jest nie tylko przez mieszkańców, ale także przyjezdnych, a nawet gości klasy VIP takich jak np. celebryci. Co więcej, wspomniany klub regularnie organizuje atrakcyjne promocje, a dla zainteresowanych oferuje darmowe taxi do lokalu.

Udaj się na spacer po Starym Mieście

Czy stolica ma do zaoferowania jakieś darmowe atrakcje w nocy? Oczywiście! Jedną z takich może być nocny spacer po pięknie oświetlonej Warszawie. Zabytki stolicy zaprezentowane w zupełnie innym świetle wyglądają naprawdę pięknie i mają niepowtarzalny urok. Koniecznie musisz udać się na spacer po magicznym Starym Mieście.

A po nim warto, abyś skosztował tradycyjnych potraw w restauracjach. Wiele z nich jest otwartych do późnych godzin nocnych! Oferta gastronomiczna jest naprawdę rozbudowana, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz dla siebie idealną propozycję: pierogi, schabowy, a może tradycyjny rosół?

Warszawa jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów, dlatego na Rynku Głównym znajdziesz liczne sklepiki i stragany, w których możesz kupić unikalne pamiątki. To przedmioty, które zawsze będą Ci przypominać o niesamowitych chwilach spędzonych w stolicy, więc jak najbardziej warto kupić przynajmniej jeden taki prezent dla siebie.

Zdecyduj się na wieczorny rejs po Wiśle

Masz ochotę zobaczyć stolicę w innym świetle? Przekonaj się, jak to miasto wygląda, kiedy natura przygotowuje się do snu, a miasto do zabawy, decydując się na wieczorny rejs po Wiśle. Taka „podróż” może składać się z rozmaitych elementów jak m.in. oświetlone mosty, panorama miasta czy Stadion Narodowy, a całość trwa mniej niż godzinę. Warto dodać, że z tej atrakcji możesz skorzystać również w ciągu dnia, a jej cena jest bardzo zachęcająca!

Dodaj komentarz