Łóżko loftowe 160×200 – dlaczego warto je kupić?

Łóżko loftowe 160×200 – dlaczego warto je kupić?

Jednym z najważniejszych mebli, które posiadamy w swoim domu, jest łóżko. Składa się na nie oczywiście odpowiedniej jakości materac, stelaż, ale także rama, która musi odpowiadać nam zarówno pod względem rozmiaru, jak i designu. Jak wybrać odpowiednią?

Łóżko loftowe 160×200 i inne meble w stylu industrialnym

Zapewne zauważyłeś, że popularność mebli loftowych stale się zwiększa. Łóżko loftowe 160×200 ma w swojej ofercie coraz większa liczba producentów. Jednak co to właściwie oznacza i skąd wziął się popyt na te produkty?

Meble loftowe to przedmioty kojarzone ze stylem nowoczesnym, industrialnym, przemysłowym. Mogą być wykonane z metalu, określonych rodzajów drewna, lub stanowić połączenie tych materiałów. Niegdyś kojarzone głównie z prostymi i tanimi konstrukcjami używanymi w hostelach, dzisiaj pojawiają się w coraz większej liczbie domów, zaskakując charakterem i designem.

Zalety mebli loftowych

Jeśli przed tobą zakup nowych mebli, warto rozważyć różne dostępne warianty. Łóżko loftowe 160×200 może świetnie sprawdzić się w twojej sypialni — oto kilka spośród jego zalet.

  1. Uniwersalność. Dziś możesz wybierać między wieloma modelami loftowych mebli. Dostępne są zarówno najprostsze, jak i wyszukane konstrukcje. Podstawowe warianty świetnie sprawdzą się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Bez trudu możesz zwiększyć przestrzeń na przechowywanie innych artykułów, wzbogacając łóżko w stylu loftowym o szuflady.
  2. Funkcjonalność. Metalowe meble można z łatwością wyczyścić, wzbogacić o dodatkowe elementy oraz dopasować do pozostałych przedmiotów, znajdujących się w tym samym pomieszczeniu.
  3. Wytrzymałość. Stalowa konstrukcja pozwoli ci cieszyć się meblem przez długie lata.

Łóżko loftowe 160×200 – czy to odpowiedni wymiar?

Rozmiar 160×200 to jeden z najpopularniejszych wariantów ram. Takie łóżko idealnie sprawdzi się w sypialni, zapewniając partnerom komfortowo przespaną noc. Łóżko loftowe 160×200 zaprojektowano z myślą o dwóch osobach. Jednocześnie nie zabiera ono zbyt dużo miejsca i zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Do tych wymiarów bez trudu dopasujesz także pościel, koce i inne akcesoria.

Meble loftowe w firmie Gubad

Jeśli zastanawiasz się, którego producenta wybrać, zapoznaj się z ofertą mebli loftowych firmy Gubad. W jej asortymencie znajdziesz metalowe łóżka, stoliki nocne i ławki. Wśród przedstawicieli przedsiębiorstwa znajdują się również specjaliści usług CNC, obejmujących między innymi obróbkę i cięcia laserowe. Skontaktuj się z nimi już dziś!

Dodaj komentarz