Program do szpiegowania Messengera – najlepsze 3 opcje!

Program do szpiegowania Messengera – najlepsze 3 opcje!

Messenger jest obecnie w Polsce jednym z najpopularniejszych komunikatorów społecznościowych. Jeżeli zatem podejrzewasz, że Twoje dziecko zaczyna obracać się w złym towarzystwie, warto w pierwszej kolejności wziąć pod lupę właśnie tę aplikację. Jak czytać czyjeś wiadomości na Messengerze? Poznaj sprawdzone sposoby!

Aplikacja do sprawdzania wiadomości na Messengerze – którą wybrać?

Wiele osób zadaje nam pytania o to jak sprawdzić Messengera innej osoby. Po pierwsze, zacznijmy od tego, że w przypadku osób dorosłych musisz posiadać ich wyraźną zgodę. W przeciwnym wypadku Twoje działanie będzie bezprawne i nielegalne. Możesz natomiast kontrolować własne niepełnoletnie dzieci.

Jeżeli zamierzasz prowadzić kontrolę rodzicielską przy użyciu specjalnej aplikacji do szpiegowanie telefonu, zwróć uwagę na dostępne funkcje. Przede wszystkim upewnij się, że wybrane oprogramowanie posiada:

 • rejestr połączeń telefonicznych,
 • moduł śledzący przesyłane wiadomości,
 • lokalizowanie telefonu wraz z funkcją geofencingu,
 • intuicyjny interfejs użytkownika,
 • odpowiednie zabezpieczenia danych,
 • cenę właściwą do jakości.

Pamiętaj, by przed pobraniem czy zakupem aplikacji upewnić się co do jej bezpieczeństwa. Sprawdź jej opinie oraz oceny, dowiedz się więcej o producencie, sprawdź czy nie firma nie była karana za wycieki danych. Im więcej wiesz tym lepiej.

Uważaj też na darmowe programy, które mogą stanowić pułapkę. Zadbaj też o to, by wybrany szpieg Messenger poprawnie działał na różnych systemach, takich jak Android czy iOS.

Jak czytać kogoś Messenger z mSpy?

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, mSpy stanowi jedną z najlepszych opcji. Dzięki tej aplikacji będziesz w stanie między innymi:

 • śledzić aktualną i historyczną lokalizację wybranego telefonu,
 • monitorować aktywność w mediach społecznościowych,
 • przeglądać wymieniane wiadomości, również te usunięte,
 • blokować wybrane aplikacje oraz strony www,
 • ustawiać alerty na wybrane słowa i hasła kluczowe.

Co prawda mSpy nie pozwoli Ci się zalogować na wybrane konto Facebook, natomiast umożliwi zdalne przeglądanie zapisanych wiadomości. Szpiegowanie Messengera nigdy nie było tak proste. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem programu na stronie producenta.

Eyezy – wysokiej jakości szpieg Messenger

Konkurencję dla mSpy z pewnością stanowi aplikacja Eyezy, czyli program działający między innymi jako aplikacja do sprawdzania wiadomości na Messengerze. To oczywiście nie są jej jedyne funkcjonalności, dlatego nie rozczarujesz się jej zakupem.

Jedną z bardziej interesujących funkcji Eyezy jest zaawansowany keylogger, który pozwala między innymi na zapisywanie danych dostępowych do używanych serwisów. Dzięki niemu uzyskasz też dostęp nawet do usuniętych wiadomości w mediach społecznościowych.

Mimo że Eyezy to nie jest program do szpiegowania Messengera za darmo, naszym zdaniem jest wart uwagi.

Szpiegowanie Messengera z iKeyMonitor

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmuje aplikacja iKeyMonitor. Posiada wiele istotnych funkcji, gwarantujących kompleksowe przeprowadzenie kontroli rodzicielskiej. Jest również wyposażona w moduł monitorujący social media, dlatego kontrola Messengera partnera czy dziecka nie powinna stanowić żadnego problemu dla tej aplikacji.

Z ciekawych funkcji warto jeszcze wspomnieć między innymi dostęp do historii przeglądania czy lokalizacji urządzenia.

Podsumowanie

Jak czytać kogoś Messenger? To zależy oczywiście od tego, jaki cel chcesz osiągnąć. Całkiem pomocne w tym względzie mogą być aplikacje szpiegowskie, dzięki którym zdobędziesz dostęp nie tylko do Messengera.

Popularne aplikacje szpiegowskie, takie jak mSpy, Eyezy czy iKeyMonitor udostępniają szereg funkcji, które znacznie ułatwią Ci kontrolę rodzicielską. Przed pobraniem takich aplikacji upewnij się jednak, że są w pełni godne Twojego zaufania.

Dodaj komentarz