Baza głosów lektorskich – jak znaleźć głos przez Internet? 

Baza głosów lektorskich – jak znaleźć głos przez Internet? 

Szukasz głosu do reklamy lub prezentacji multimedialnej? A może szykujesz filmik szkoleniowy do firmy? W każdym z tych przypadków będziesz potrzebować lektora. W dobie Internetu znalezienie odpowiedniego głosu nie powinno sprawić Ci problemu. Wystarczy, że wejdziesz na bazę głosów lektorskich i znajdziesz swój idealny podkład. 

Baza głosów lektorskich – kogo mogę tam znaleźć? 

W bankach głosów możesz znaleźć różnego rodzaju lektorów. Zarówno filmowych, reklamowych, jak i radiowych. Baza głosów lektorskich jest szerokim zbiorem portfolio wielu osób z branży. Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość przesłuchania setek, a nawet tysięcy próbek, z których możesz wyselekcjonować te, które Cię interesują. Co więcej, baza głosów lektorskich ma także podział na różne przedziały cenowe. Szukasz lektora za niewielkie pieniądze, bo taki jest akurat budżet firmy? Nie ma problemu. Wystarczy, że wybierzesz lektora z klasy ekonomicznej. Oczywiście nie oznacza to, że nagranie będzie mniej profesjonalne. Po prostu lektor zgadza się udostępnić swój głos na takich warunkach. 

W bazie głosów lektorskich możesz znaleźć głosy damskie, męski i dziecięce. Wszystkie, których możesz potrzebować. W bankach znajdują się nie tylko lektorzy z języka polskiego. Dostępne są także inne języki, np. rosyjski, amerykański brytyjski, hiszpański i wiele innych. Dlatego jeżeli szukasz lektora, to przygotuj się na przeglądanie. W bazach głosów lektorskich na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Jak zlecić nagranie przez bank głosów?

W bazie głosów lektorskich możesz nie tylko znaleźć idealny głos do nagrania. W tym miejscu możesz także złożyć zamówienie. Innymi słowy to nie Ty szukasz studia i realizatora dźwięku. Gotowe nagranie dostaniesz w odpowiednio skompresowanym pliku. 

W formularzu zgłoszeniowym musisz napisać wszelkie uwagi co do nagrania. Jaka jest Twoja wizja, czego nagranie będzie dotyczyć. Musisz także załączyć scenariusz i treść nagrania. Teraz już tylko pozostaje Ci czekanie. Czas realizacji nagrania jest różny w zależności od dostępności wybranego lektora. Najlepsze studia nagraniowe są w stanie dostarczyć gotowy materiał nawet w 48 godzin. Oczywiście w to musisz także wliczyć długość nagrania. Jeżeli szukasz lektora do swojej książki, to czas nagrania znacznie się wydłuży. Końcowe nagranie może być także uzupełnione o dźwięki czy muzykę. Wszelkie dodatki powstają na życzenie klienta. Podsumowując, jeżeli szukasz głosu do nagrania, to swoją uwagę skieruj na bazy głosów lektorskich. 

Dodaj komentarz