Co można zrobić, żeby obniżyć koszt Xbox Game Pass Ultimate?

Co można zrobić, żeby obniżyć koszt Xbox Game Pass Ultimate?

Usługi Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate cieszą się sporą popularnością – obecnie korzysta z nich ponad 23 miliony osób. Nie da się jednak ukryć, że jak na polskie warunki ich subskrypcja nie należy do najtańszych, co dla niektórych może oznaczać, że po prostu nie będą oni w stanie jej zakupić.

Wiele osób zastanawia się w związku z tym, jak obniżyć ich koszt (i czy w ogóle jest to możliwe). Poniżej przygotowaliśmy dla Was praktyczny poradnik w tym zakresie. Zobaczcie, co zrobić, żeby oszczędzić na Game Passie Ultimate i cieszyć się dostępem do ogromnego katalogu gier za niewielką kwotę!

Ile kosztuje Game Pass Ultimate i co zrobić, żeby był tańszy?

Domyślna cena Xbox Game Pass Ultimate wynosi 54,99 złotych miesięcznie. Można też od razu wykupić subskrypcję na dłuższy okres, jeśli mamy taką ochotę. Warto jednak wiedzieć, że istnieje prosty, szybki i w pełni legalny sposób, aby tę kwotę znacząco obniżyć (przynajmniej na pewien czas).

Jedyne, co trzeba zrobić, to skorzystać z dostępnej na stronie internetowej Microsoft Store (lub w samym Microsoft Store na laptopie lub komputerze z systemem Windows) oferty, w ramach której pierwsze 3 miesiące korzystania z usługi kosztują 4 złote, czyli nieco ponad złotówkę za miesiąc.

Bez obaw – wszystkie Xbox Game Pass Ultimate gry, które normalnie wchodzą w skład oferty, są dostępne w ramach tego taniego okresu próbnego. Po jego zakończeniu za każdy kolejny miesiąc będzie pobierana opłata w wysokości 54,99 złotych, ale można w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji, dzięki czemu po 3 miesiącach zostanie ona po prostu wyłączona.

Są też oferty dla powracających i aktualnych użytkowników

Opisany powyżej trik z pierwszymi 3 miesiącami za 4 złote można wykorzystać raz (chociaż niektórym udawało się po anulowaniu subskrypcji odnowić ją jeszcze raz za tę kwotę, ale nie jest to regułą). Nie oznacza to jednak, że trzeba pogodzić się z płaceniem 54,99 złotych miesięcznie. Można bowiem skorzystać z innych ofert dla obecnych lub powracających subskrybentów, które pozwalają nieco zaoszczędzić.

Jest to możliwe m.in. dzięki wykupywaniu subskrypcji na kilka miesięcy z góry bądź konwertowania innego typu subskrypcji na subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Zawsze jest też szansa, że Microsoft wprowadzi jakąś nową promocję. Wszystkie wymienione w tym artykule oferty sprawiają, że nawet osoby znajdujące się w gorszej sytuacji finansowej mają szanse korzystać z XGPU, choćby przez jakiś czas. Warto więc spróbować, zwłaszcza, jeśli ma się możliwość skorzystania z promocyjnej oferty za pierwsze trzy miesiące.

Dodaj komentarz