Inwestycja Bliskie Piaseczno – Twój azyl pod Warszawą

Inwestycja Bliskie Piaseczno – Twój azyl pod Warszawą

Mieszkanie jest ważnym elementem w życiu każdego z nas – dom to azyl, w którym można odpocząć i zregenerować siły oraz spędzić czas z rodziną. Oczywiście, to nie jedyne jego funkcje. Ważna jest także rola estetyczna oraz użytkowa, a do najważniejszych czynników uwzględnianych podczas wyboru lokalu mieszkalnego zalicza się m.in. lokalizację oraz dojazd do lokali użytkowych czy pracy. Dlatego też, warto zastanowić się nad zakupem mieszkania na osiedlu Bliskie Piaseczno.

Inwestycja Bliskie Piaseczno – najważniejsze informacje

Bliskie Piaseczno to składające się z kompleksu budynków nowoczesne osiedle powstające w Piasecznie przy ulicach Turkanów oraz Pawiej. Za budowę osiedla odpowiada Ghelamco Poland – belgijski deweloper, którego portfolio obejmuje, oprócz Polski, projekty domów mieszkalnych na terenie Wielkiej Brytanii, Belgii oraz Cypru.

Atutem Bliskiego Piaseczna jest dogodne położenie w pobliżu biznesowego centrum miasta – w bliskiej odległości od powstającego osiedla znajdują się m.in. budynki biurowe: Słoneczna Office oraz Diamond business Park V, a także Osiedle Róż.

Bliskie Piaseczno – funkcjonalności

Wybór lokali mieszkalnych na tym osiedlu jest bardzo szeroki i obejmuje 156 mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych. Powierzchnia lokali wynosi od 36m2, i znajdują się one 2-, 3- oraz 4-tym piętrze. Niezależnie od ich rodzaju – wszystkie są dobrze oświetlone, a duża część z nich posiada również obszerne balkony czy werandy (loggie).

To jeszcze nie wszystkie zalety związane z mieszkaniami na osiedlu Bliskie Piaseczno. Dla posiadaczy samochodów dostępne są także: hala garażowa i parking naziemny. W budynkach mieszkalnych na osiedlu przewidziano również liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (wjazdy itd.), a miłym dodatkiem jest zróżnicowana roślinność rosnąca na dziedzińcach zlokalizowanych wokół budynków (drzewa, byliny, krzewy) oraz lokale usługowe na parterach budynków.

Więcej szczegółowych informacji na temat osiedla można znaleźć na stronie https://bliskiepiaseczno.com/.

Dodaj komentarz