Dlaczego ważne jest, by zainwestować w węże do AdBlue?

Dlaczego ważne jest, by zainwestować w węże do AdBlue?

Jeśli nie korzystasz ze zbiorników samozabezpieczających do przechowywania i dozowania płynów takich jak AdBlue na miejscu – nadszedł czas, abyś wykonał mądry ruch. Setki firm w całej Polsce czerpie korzyści z przechowywania produktów pochodnych paliw, AdBlue, olejów, smarów, płynnej żywności, chemikaliów, odpadów lub innych niebezpiecznych i bezpiecznych płynów w samozabezpieczających się zbiornikach magazynowych – zapewniając im znaczne oszczędności i większą wydajność biznesową. Jeśli zastanawiasz się, co warto wiedzieć stawiając na węże do AdBlue bądź innego paliwa – czytaj dalej.

Porządne zbiorniki i węże do paliwa – lepsze możliwości

Mimo, że zbiorniki to inwestycja, a nawet każdy wąż do paliwa – to kolejny wydatek, pamiętaj że mowa o długoterminowych korzyściach, również finansowych. W końcu ceny dystrybutorów zawierają ukryte koszty, takie jak:

  • opłaty za dostawę paliwa na stację benzynową,
  • utrzymanie stacji,
  • koszty budowy i personelu,
  • modernizacja sprzętu do wydawania paliwa,
  • opłaty ubezpieczeniowe od ryzyka kradzieży i wandalizmu,
  • błędy księgowe i koszty administracyjne.

Mając swój własny pojemnik i wąż do AdBlue czy innego paliwa – możesz tego wszystkiego uniknąć. Poza tym – paliwo jest zwykle tańsze, gdy jest kupowane hurten. Ceny pomp nie odzwierciedlają hurtowego kupowania paliwa. Większość firm naftowych nawiąże z klientami relacje, które przyniosą korzyści obu stronom, oferując możliwości negocjacji dostaw i ceny. Koszt instalacji zbiornika i węża na miejscu może szybko pokazać Ci że warto – i przyniesie duże oszczędności.

Mniej kradzieży i oszustw – dzięki większej odpowiedzialności

Paliwo zakupione poza zakładem, najczęściej za pośrednictwem firmowych kart paliwowych na stacjach benzynowych, powoduje, że trudno jest wiedzieć, kto i w jakim celu korzysta z karty. Gdy paliwo jest przechowywane na miejscu poprzez zbiornik i tankowane przez firmowe węże do paliwa, właściciel firmy może zobaczyć:

  • kto z tego korzysta,
  • kiedy go używa,
  • ile go zużywa.

Daje nie tylko wizualny element użytkowania (który można również uchwycić w telewizji przemysłowej), ale zapewnia większą odpowiedzialność. Do każdego zbiornika na paliwo można dodać systemy monitorowania, zakupu i zarządzania paliwem. Mogą one zawierać raporty dotyczące czasów transakcji i wydanych ilości. Oszustwa paliwowe często zdarzają się, gdy pracownicy korzystają z ulg firmowych na własny użytek. Zbiornik na miejscu sprawia, że jest to trudniejsze do wykonania, a nawet można powiedzieć, że mało realne.

Dodaj komentarz