Uzdrawianie energią

Uzdrawianie energią

Tantra Kaulicka, jako jeden z najstarszych duchowych systemów w historii świata, w swojej naturze ma zarówno siłę uzdrawiającą jak i destrukcyjną. Tantra zarówno transformuje jak i niszczy, jednak w dobrym i pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żyjąc codziennością, jesteśmy czasem zagubieni, zamknięci, ściśnięci gdzieś głęboko w sobie i zmaltretowani tym, co w życiu już przeszliśmy i co przeżyliśmy. Jeśli na którymś etapie naszego życia byliśmy mocno doświadczeni poprzez negatywne i traumatyczne dla nas wydarzenia, ciągniemy potem tę traumę za sobą przez całe lata. Trauma ta i wewnętrzna niemoc, ciągnie się za nami wszędzie jak cień. Możemy próbować ją wypierać ze świadomości, możemy ją maskować i uciszać, jednak nadal tkwi ona w nas głęboko w podświadomości, blokuje naszą pozytywną energię, działa destrukcyjnie na naszą wewnętrzną spójność i jedność z sobą samym.

Wszelkiego rodzaju blokady, traumy, wewnętrzne rozdarcia i tłumiony podświadomie ból i stres, są naszym wewnętrznym cieniem, od którego nie możemy się uwolnić. Cień ten potrafi skutecznie hamować lub zabijać wręcz naszą seksualność, miłość, radość i spontaniczność. Uzdrawianie energią, pomaga rozświetlić ten cień. Cień emocjonalny, psychofizyczny, seksualny, hamujący nasze działania w życiu. Uzdrawianie energią jest jak blask energetycznej latarni, rozświetlającej smutne i ponure pomieszczenie. Pozwala nam odnaleźć pełen spokój, oraz tak potrzebną nam równowagę.

Jeśli szukasz takiej drogi, pragniesz rozświetlić swój cień wewnętrzny i szukasz prawdziwej Tantry, odnajdziesz ją w najstarszej polskiej Świątyni Tantry – Kala Luna Temple.

Transformująca i uzdrawiająca Tantra.

Tantra może działać zarówno jak rycerz, jak i pełen zrozumienia lekarz. Kiedy jest potrzeba, bezwzględnie niszczy i dezintegruje wszystko to, co dla nas negatywne i co stoi nam na przeszkodzie w przebudzeniu, uzdrowieniu i odnalezieniu naszego wewnętrznego Ja. Tantryczny „rycerz” uwalnia nas, zamkniętych w wieży lęku, strachu, samotności i negatywnych emocji, będących wynikiem ciężkich przeżyć sprzed lat. Tantra może też uzdrawiać, działać z miłością, zrozumieniem, czułością, jak lekarz opiekujący się naszym ciałem, umysłem i duszą, pozwalający stanąć nam na nogi, zacząć nowe życie, w nowej przestrzeni wewnętrznej, z nową energią, będąc gotowym na nowe wyzwania w życiu.

Jeśli Twój umysł podąży drogą serca i będziesz obdarzać ciało miłością, a emocje będą Ci wreszcie pomagać oraz służyć, a nie działać wbrew Tobie, to znaczy że doświadczysz Tantrycznego Przebóstwienia. Uzdrawianie energią pomoże Ci stać się lepszym wobec samego siebie, czuć siebie i siebie pokochać i poznać. Będziesz taki jaki jesteś, nie taki jakim chcą inni żebyś był. Poświęć czas na poznanie siebie, zobacz jakim jesteś. Czy kiedyś myślałeś już o tym, czy miałeś na to czas?

Masaż energetyczny.

Czy chcesz nauczyć się samego Siebie, powrócić do źródła, poznać kim jesteś i kim byłeś zawsze od swoich narodzin? Gdy jesteśmy małymi dziećmi, takim dopiero narodzonymi, jesteśmy „czyści” i wolni od narzuconych przekonań, wartości, kierunków działania. Masaż energetyczny jest drogą duchową i narzędziem, które pomoże Ci zrozumieć i odnaleźć siebie. Dzięki niemu możesz przypomnieć sobie taki stan, uwolnić się od ocen samego siebie i odnaleźć swoją wewnętrzną siłę. Możesz nauczyć się czuć siebie, możesz wejść na drogę, która nauczy Cię słuchania siebie i swoich miejsc intymnych. Na drogę, która poprowadzi Cię do wrażliwości, zrozumienia i miłości do samego siebie. Nauczysz się w końcu jak się kierować tą mocą, aby uzyskać emocjonalną pełnię, zachwyt i błogość.

W ceremonii masażu energetycznego może być wykorzystywane wszystko to, co da Ci błogość i przyjemność. Wszystko to, co wzmocni w Tobie czucie i pozwoli w pełni przeżywać wszystkie emocje. Dlatego podczas masażu wykorzystywane mogą być zarówno aromatyczne olejki, jak i pióra, liny, kamienie, pędzle masażowe, jak i wiele innych przedmiotów do uwrażliwienia ciała i zmysłów.

 

(artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz