Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – Hollywood rzęsy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – Hollywood rzęsy

rzęsy hollywood

Każda kobieta pragnie zawsze wyglądać olśniewająco. Jak uzyskać taki efekt bez codziennego stania przed lustrem robiąc makijaż? Niesamowicie efektowne mogą okazać się przedłużane oraz zagęszczane rzęsy. Nadają one wspaniały efekt  bez używania kosmetyków. Czuj się pięknie każdego dnia i odwiedź salon kosmetyczny oferujący taki zabieg.

Hollywood rzęsy

Pragniesz mieć czarujące spojrzenie jak niejedna gwiazda? To nic trudnego. Hollywood rzęsy to odpowiedni rodzaj ich przedłużenia, który sprawi, że oko staje się bardziej otwarte. Wykorzystywane do tego kępki są lekkie i cienkie co nie obciąża powieki. Ich budowa jest znacznie zbliżona do naturalnych. To maksymalnie zagęszczone rzęsy. Hollywood rzęsy sprawią, iż będziesz wyglądać przepięknie. Na różnych okazjach i uroczystościach na pewno przykujesz wzrok każdego i będziesz błyszczeć. Cena tego rodzaju jest nieco wyższa od pozostałych. Plasuje się między 150 zł a 300 zł. Jednak posiadasz gwarancję zadowolenia z efektu jaki dadzą Hollywood rzęsy. Warto zainwestować tą kwotę by cieszyć się genialnym wyglądem.

Jak odbywa się przedłużane i zagęszczanie rzęs?

Jest to prosty i bezbolesny zabieg. Każdy włosek jest przyklejany przy nasadzie naturalnych rzęs. Wymaga to precyzji dlatego też należy wybrać odpowiednio przeszkoloną osobę do tego. Nie powinniśmy przedłużać rzęs w warunkach domowych. Ważna jest higiena pracy, która zapewni nam bezpieczeństwo. Istnieje wiele metod tej praktyki. Jednak ogromną popularnością cieszą się rzęsy Hollywood effect.

Zalety przedłużania rzęs:

  • niesamowity wygląd, który optycznie powiększa oko,
  • są trwalsze niż drogeryjne doklejane rzęsy,
  • efekt utrzymuje się od 3-4 tygodni,
  • są odporne na pot, wodę czy też wysokie temperatury.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • jaskra,
  • zaćma,
  • zapalenie spojówek,
  • jęczmień,
  • przyjmowanie silnych leków hormonalnych (mogą zmniejszyć trwałość),
  • uszkodzone naczynia krwionośne w siatkówce (retinopatia cukrzycowa).

Czy doklejanie niszczy naturalne rzęsy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Ponieważ przedłużanie rzęs może być szkodliwe jeśli się go nadużywa. Osłabia to naturalne włoski, powodując ich nadmierne wypadanie. Jednak odpowiednio przeprowadzony zabieg, w sterylnych warunkach, z wyszkoloną osobą może pomóc. Ponadto warto dbać o rzęsy używając do tego specjalnie przeznaczonych do tego preparatów.

Efektowny wygląd w parę chwil- to możliwe! Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje przedłużanie rzęs. Znajdź odpowiedni gabinet i dopasują idealną dla Ciebie metodę. Ciesz się pięknym i długotrwałym efektem.

W przygotowaniu artykuły pomógł portal: https://redtips.pl/

Dodaj komentarz