Jak zabłysnąć w sylwestra- brokatowe paznokcie

Jak zabłysnąć w sylwestra- brokatowe paznokcie

Sylwester to czas na szampańską zabawę, jedyny taki dzień w roku, warto więc zabłysnąć nie tylko strojem, ale i doborem dodatków czy też paznokci. To wieczór, gdzie bezkarnie możemy sobie pozwolić na szaleństwo co do wzorów, kolorów i kształtów.

Hybryda

Jeżeli chodzi o brokatowe lub jakkolwiek świecące paznokcie i akurat idziemy do specjalistki, koleżanki czy też same mamy możliwość wykonania takiego rodzaju manicure to warto pokusić się o lakier hybrydowy z drobinkami brokatu. Kolejnym rozwiązaniem może być nałożenie na jednobarwny lakier efektu tzw. syrenki, efekt może być naprawdę olśniewający. Paznokcie, które będą błyszczeć i nam dodadzą blasku i szaleństwa. Na jednolity lakier możemy także nałożyć bezbarwny top, który będzie miał w sobie odpowiednie drobinki, a możliwości kolorystycznych mamy tutaj naprawdę wiele!

Tradycyjne malowanie

Jeżeli chodzi o ten sposób malowania paznokci, możliwości mamy również wiele. Może to być jednolity lakier, gąbeczka oraz brokat. Wystarczy, że pomalujemy paznokcia, na gąbeczkę weźmiemy brokat i stemplującym ruchem umieścimy go na płytce naszego paznokcia, jeszcze tylko warstwa bezbarwna ochronna i można ruchać na bal!

Zdobienia

Jeżeli mamy więcej czasu i ochoty, możemy z naszymi paznokciami pobawić się trochę dłużej. Potrzebne do tego będą lakier, folia holograficzna oraz bezbarwny topcoat. Z folii wycinamy niewielkie i asymetryczne kawałeczki i po umalowaniu paznokcia umieszczamy je na naszej płytce. Kiedy warstwa ta zastygnie, wystarczy nam ochronna warstwa bezbarwna i mamy oryginalny i ciekawy efekt, który na pewno przyciągnie uwagę.

Efekt wow

Jeżeli zależy nam na wyjątkowym efekcie i przyciągnięciu uwagi, warto pokusić się i nieszablonowe paznokcie, które oprócz drobinek brokatu będą w jakimś neonowym kolorze, który również jest bardzo modny, trzeba jednak podkreślić, że rozwiązanie to należy do odważnych.

Efekt holo

Jeżeli mamy możliwość wykonania paznokci hybrydowych bardzie ciekawym i zwracającym uwagę rozwiązaniem będzie zrobienie efektu holo na paznokciach. Polega on na wtarciu odpowiedniego pyłka w płytkę paznokcia uprzednio umalowaną lakierem hybrydowym. Daje to wyjątkowy efekt lustra, w którym wręcz można się przejrzeć.

Paznokcie żelowe lub akrylowe

Jeżeli nie jest się posiadaczką naturalnie długich paznokci i tę kwestię poprawia się u specjalistki warto pomyśleć o wtopieniu różnego rodzaju ozdób właśnie w akryl czy też żel. Dużym atutem tej metody będzie trwałość, gdyż to, co wtopimy znajdować się będzie w żelu/akrylu a nie bezpośrednio na płytce. Możemy do tego użyć folii holograficznych, brokatów czy też niewielkich cyrkonii specjalnie do tego przeznaczonych.

Sylwester jest imprezą, która zwieńcza cały rok, jest to wieczór, kiedy żegnamy stary i zarazem witamy nowy rok, warto więc wejść w niego z impetem, klasą oraz odrobiną szaleństwa, brokatowe paznokcie mogą uzupełniać nasza wystrzałową kreację, mogą jednak stanowic jeden zwariowany element w naszej stylizacji dodając jej trochę fantazji, warto z tego skorzystać.

Dodaj komentarz