Czy warto oszczędzać na tworzeniu stron internetowych? Jak nie przepłacać?

Czy warto oszczędzać na tworzeniu stron internetowych? Jak nie przepłacać?

tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych bardzo często kojarzy nam się z ciężkim i nie do końca jasnym wydatkiem. W obecnym świecie, gdzie króluje komunikacja poprzez media takie jak internet czy telewizja, jedną z najskuteczniejszych form reklamy są właśnie nasze komputery oraz odbiorniki. Posiadanie strony internetowej w każdym przypadku – o ile dobrze przeprowadzone – może zaowocować wzrostem sprzedaży i pozyskaniem lojalnych klientów. Wiele osób i reklam doradza w tej kwestii mówiąc, że na tworzeniu stron internetowych można zaoszczędzić. Czy słusznie?

W jaki sposób można zaoszczędzić na tworzeniu stron internetowych?

Należy pamiętać, że utworzenie strony internetowej wbrew niektórym anegdotkom, nie kończy się na kilku magicznych kliknięciach. Aby witryna pełniła więcej funkcji aniżeli tylko funkcję informacyjną, musimy liczyć się z koniecznością większych wydatków. Tanie strony utworzone przez dostępne powszechnie generatory, z reguły nie umożliwiają szerokich możliwości personalizacji, obsługi wtyczek ani wdrażania aplikacji dostarczających wielu przydatnych w działaniu firmy i dystrybucji usług funkcji.

Oszczędzanie na stronie internetowej często kończy się na zakupie domeny, zastosowaniu gotowego szablonu i dodaniu niewiele wnoszących treści.

Profesjonalnie strony www w odróżnieniu od tych tanich, dadzą nam:

  • autorski design zaprojektowany przez osoby z wieloletnim doświadczeniem,
  • możliwość wdrożenia spersonalizowanej aplikacji do obsługi klientów czy łańcucha logistycznego,
  • pełną kontrolę nad tym co dzieje się w obrębie naszej witryny – możemy zmienić dosłownie każdy element,
  • wysokie możliwości analityki za pośrednictwem integrowanych narzędzi marketingowych,
  • możliwość wyboru dowolnych technologii, na których będzie oparty serwis bądź witryna,
  • pełną responsywność, czyli obsługę przez urządzenia z nietypowymi rozdzielczościami – telefony i ekrany 4/8K.

Kolejna różnica pomiędzy tanią i drogą witryną jest taka, że ta tania będzie niesamowicie trudna w personalizacji, a specjaliści nie będą chętni do jej obsługi. Nie pozwoli też na nawiązanie stałej współpracy z zespołem programistów i specjalistów od doświadczeń użytkownika, przez co niełatwym zadaniem będzie dostosowanie witryny do realiów sprzedażowych. Tworzenie stron www powinno odbywać się wyłącznie od podstaw i nie ograniczać do najprostszych funkcji.

Dobre strony internetowe Warszawa będzie w stanie zaprojektować i wdrożyć w życie nawet w ciągu kilku tygodni.  Ponieważ tworzenie stron Warszawa to proces wieloetapowy, na który składa się mnóstwo działań z zakresu analityki rynku, optymalizacji poszczególnych podstron i opracowania person odwiedzających, tworzenie stron Warszawa musi kosztować swoje. Nie ma jednak powodu do obaw, ponieważ tak jak w realnym świecie – dobrze zaplanowana witryna wraz z adekwatną kampanią marketingową, szybko zaczyna przynosić zyski i zwraca się nawet w ciągu pierwszego roku swojego istnienia.

Dodaj komentarz